statystyki szczegółowe

Aktualności

XX lecie LKS Skry Paterek

• autor: mati57733, 2012-11-11 17:52

W sobotę 10.11.2012 na sali w Paterku odbył się turniej z okazji XX lecia Skry Paterek.

Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły: Czarni Nakło, FUKS Wielowicz, GLZS Sadki i LKS Skra Paterek

Po wygranej ze Skrą w pierwszym meczu 1:0, przyszła porażka z Czarnymi 3:1. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 3:0 mimo kilku okazji, których nie wykorzystaliśmy. W drugiej połowie pokazaliśmy że potrafimy stawić opór faworytowi i zdobyliśmy honorową bramkę.

3 mecz i zarazem ostatni mecz turnieju graliśmy z FUKS'em. Po słabym początku i stracie 2 bramek podnieśliśmy się i zdobyliśmy 2 bramki. Drugą połowę zaczęliśmy 2 golami i wyszliśmy na prowadzenie 4:2. Wydawało się bezpieczne, ale zabrakło sił na ostatnie 7 minut i FUKS wygrał 5:4.

Zgarnęliśmy nagrody dla najlepszego strzelca(Michał Marach)  i bramkarza (J. Zmarzły). Turniej ukończyliśmy na 3 miejscu. :)